وبسایت «الوند آی تی» به وبسایت جدید «سرفیس کار» منتقل شده است. مشاهده قیمت و موجودی‌های بروز:

حقوق و قوانين :

لطفا قبل از استفاده از خدمات الوند شرایط زیر را با دقت مطالعه فرمائید ، زیرا استفاده شما از وب سایت الوند ، به معنی اطلاع از این قوانین و توافق کامل شما با این شرایط است .

  1. اطلاعات مندرج در سایت الونددر خصوص مشخصات و اطلاعات کالاها از منابع معتبر ، مرتبط و شركت هاي تولید کننده محصولات جمع آوري شده است. سعی شده است که این مشخصات دقیق و کامل باشد . اما گاهی ممکن است اطلاعات و مشخصات ارائه شده در سايت الوندبدلایل سهوی اشتباه و یا دارای خطاهای نگارشی باشد. الوند مسئوليتي را در قبال اطلاعات ارائه شده و اشتباهات احتمالی برعهده نخواهد داشت.

2.الوند به اطلاعات مخفى يا خصوصی اشخاصى كه از خدمات سايت استفاده مي كنند، احترام گذاشته و از آن محافظت مي كند.الوند متعهد می شود در حد توان از حريم شخصی شما دفاع کند و در اين راستا اقدام به توسعه تکنولوژی مورد نياز برای هرچه مطمئن تر و امن تر شدن استفاده شما از سايت نمايد. در واقع با استفاده از سايت الوند، شما رضايت خود را از اين سياست نشان می دهيد.

  1. کاربر به سايت الونداطمينان می دهيد که از اين سايت برای رسيدن به مقاصدی که بر خلاف قوانين موضوعه يا شرايط استفاده از سايت الوندمی باشد استفاده نخواهيد کرد. خدمات و محتويات سايت، صرفا براى استفاده شخصى و غير تجارى شما عرضه شده است. کاربر از سایت الوند به گونه ای استفاده نخواهد کرد که باعث آسيب، از کار انداختن يا معيوب ساختن وب سايت شود.
  2. اطلاعات لازم در فرم سفارش کالا باید بصورتکامل و دقیق پر شود. این اطلاعات برای ارسال سفارش شما و پیگیری آن لازم است و بديهي است درصورت ارسال اطلاعات ناقص يا نادرست، سفارش كاربر قابل پيگيري و تحويل نخواهد بود.
  3. الوندمحتویات و مطالب مندرج در لینک های احتمالی به سايت های ديگر را تائید نمی کند. اين سايت ها تحت نظارت الوند نمی باشند و ما هيچ مسووليتی در قبال محتويات مندرج در آن ها ندارد. سايت هايى كه در آگهی ها يا صفحات سايت الوند لينک می شوند توسط الوند اداره نمی شوند، بنابراین سايت الوند نمی تواند در مورد آنها ضمانتى داشته باشد. شما توافق می کنيد مسووليت هر گونه خسارت و آسيب احتمالی وارده به راﻳﺎنه تان را از طرﻳﻖ وﻳﺮوس يا فايل های مخرب ديگر  که می تواند ناشی از درﻳﺎفت و استفاده از داده ها و فایل های متعلق به سايت های لينک شده در سايت الوند باشد، خود برعهده خواهيد داشت.
  4. وب سايت الوندهيچ گونه مسووليتي را در رابطه با حذف شدن کالا ها ، صفحات سايت و يا لينک نمي پذيرد. سايت الوندتحت هيچ شرايطي مسووليت تاخير يا عدم کارکرد سايت را که می تواند ناشى از عوامل مختلفی مانند عوامل طبيعى، نيروى انسانی، مشکلات اينترنتى، خرابی تجهيزات كامپيوترى، مخابراتى و غيره باشد بر عهده نخواهد داشت.
  5. اين توافق نامه تحت قوانين کشور ايران مقرر می گردد و به معنی توافق کامل کاربر با شرايط استفاده از وب سايت الوندخواهد بود و جايگزين کليه توافقات قبلی يا جاری محسوب می شود.
  6. الوندممكن است خدمات و نوع سرویس های خود را به هر دليلى در زمانهای مختلف و بدون اطلاع قبلی کاربران، تغيير دهد و حق تغيير شرايط این خدمات و سرويس ها نيز برای الوند محفوظ خواهد بود. بنابراين، شرايط استفاده از سرويس های الوند در صورت تغییر بروز خواهند شد. در اين صورت جهت اطلاع از این شرایط و تغییرات آن ها می توانید به این صفحه مراجعه نمائید و از تغییرات آن مطلع شوید . استفاده شما از الوند به معنی پذيرش هرگونه تغيیر احتمالی می باشد. در صورتی که شرايط استفاده از سرويس ها تغییر کنند در سایت اطلاع رسانی خواهد شد و خبر آن نیز در سايت اعلام خواهد شد.
  7. کليه محتويات سايت الوندشامل قانون حق تکثير شده و متعلق به سايت الوندمي باشد و هر گونه استفاده از مطالب و مندرجات سایت بدون اطلاع و اجازه قبلی ممنوع می باشد.

 

خدمات پس ازفروش :

تمامی کالاهای فروخته شده توسط الوند شامل خدمات پس از فروش تامین کننده کالا که بطور دقیق در برگه گارانتی، وارانتی و … همراه محصول موجود است می باشند. موارد خاص در نام کالا و یا صفحه مشخصات کالا بوضوح توضیح داده شده است.

رهگیری ارسال کالا :

پس از ارسال سفارش توسط کاربر ، دریافت سفارش شما  در الوند بصورت ایمیل به شما اطلاع داده خواهد شد . هر یک از مراحل دریافت سفارش ،آماده سازی ، بسته بندی ، ارسال ، ساعت ارسال و هر گونه تغییر در وضعیت سفارش شما  نیز توسط سیستم بصورت ایمیل به شما اطلاع داده خواهد شد . ضمنا می توانید وضعیت سفارش خود را بصورت تلفنی نیز پیگیری نمائید .

 

 

منو اصلی